Послуги

що ми пропонуємо?

До списку наших послуг ми додали весь комплекс обслуговування, яким Ви можете скористатися як при покупці Вашого мобільного та модульного будинку, так і під час його подальшого використання. Звичайно ж, крім виробництва та продажу ми забезпечуємо повне технічне та інформаційне супроводження пересувних будинків.

Дійсно, мобільні будинки та модульні будинки - річ, поки ще рідкісна на українському ринку. Не кожен зможе розібратися в транспортуванні, навантаженні-розвантаженні, підготовці до використання або, при необхідності в ремонті. Для нас, підприємства Караван Люкс - все вищеперелічене є напрацьованим досвідом, і спеціалізацією діяльності. Хто може знати мобільний та модульний будинок краще, ніж його виробник?

Більше того, ми рекомендуємо саме наше обслуговування, оскільки незнання технічного пристрою і будови мобільного та модульного будинку може привести до погіршення його якостей при, припустимо, самостійної транспортуванні, при якій, Караван Люкс забезпечить повне документальне та фізичне супровід усього, що пов'язано з перевезенням наших будинків.

Наші послуги

 • Виробництво

  Одними з перших на Україні ми почали власне виробництво якісних пересувних будинків у 2011 році. Маючи великий досвід будівельної роботи у Великобританії та керуючись лише власними ідеями, ми виготовляємо унікальні конструкції мобільних та модульних будинків.

 • Продаж мобільних та модульних будинків

  При виробництві ми використовуємо найякісніші матеріали та технології. Це гарантує високу якість модульних та мобільних будинків, які ми Вам пропонуємо. Відтепер Ви маєте можливість користуватися абсолютно новим пересувним будинкос вітчизняного виробництва.

 • Транспортування

  При придбанні нашого будинку ми пропонуємо його перевезення до необхідного Вам місця. Звичайно, клієнт обирає цю можливість за власним бажанням, але ми рекомендуємо саме наші послуги. Перевезення мобільного та модульного будинку також можна замовити вже під час його експлуатації

 • Встановлення

  Разом із продажем та перевезенням модульного або мобільного будинку ми пропонуємо його встановлення на місці призначення і остаточну підготовку до використання: з'эднання модулів у разі замовлення саме модульного будинку, підключення до електромережі, відвід стоків тощо. Якщо необхідно, ми проведемо дізайн ландшафту Вашої дільниці під будинок.

 • Обслуговування

  Під час експлуатації наше підприємство за необхідністю допоможе Вам у технічному супроводі Вашого об'єкту, його правильної експлуатації, у зовнішньому чи внутрішньому ремонті або просто поновленні. Все це безперечно зробить пересувний будинок Вашим вигідним капіталовкладенням.