Статті

про мобільні будинки (каравани) та караванні парки

Нижче ми пропонуємо список статей, які так чи інакше пов'язані з темою модульних чи мобільних будинків. «Караван Люкс» намагається якомога глибше розкрити питання, що стосуються придбання мобільних будинків, їх експлуатації та обслуговування. Крім статейного ознайомлення, ми готові проконсультувати Вас за будь-яким питанням щодо пропонованої продукції за телефонами, вказаними в розділі Контакти. . Дізнатися відповіді на часті запитання або задати своє питання можна в розділі Питання. Приємного читання :)

Статті про мобільні будинки

asd

Караванні парки та класифікація пересувних будинків

Пересувні, або як їх ще називають, мобільні будинки або паркові каравани (від англ. Static caravan або mobile home) це досить великі за розмірами будинку, здатні переміщатися, як локально по певній місцевості (за рахунок своєї колісної бази), так і на досить великі відстані, як правило за допомогою спеціальної техніки.

Основним споживачем і місцем "дислокації" мобільних будинків є караванні парки (Caravan site або Caravan Park), які знаходяться в більшій мірі в мальовничих місцях і є місцем заміського сімейного відпочинку...

Читати статтю

Розвиток караванних парків як нового виду відпочинку. Чи готові ми?

До уваги шановних читачів, хотів би поділитися своїми думками з приводу перспектив розвитку на українському небосхилі такого виду відпочинку, як статико-караванні парки. Отже, розвиток караванного відпочинку у Великобританії пережило етап свого бурхливого розвитку і зараз знаходиться на стабільно високому рівні.

У країні існує безліч спеціалізованих караванних парків, точніше буде виражатися "статико-караванних" парків (від англ. Static caravan). Поява такого типу каравану як статичний абсолютно обумовлено...

Читати статтю